Taneční sport

Taneční sport

Co je to sportovní tanec?

Taneční sport je sportovní disciplína, která vychází ze společenského tance a dělí se na standardní a latinskoamerické tance. Taneční páry tančí krásné choreografie, se kterými soutěží na tanečních soutěžích. Soutěže jsou rozděleny jak věkově už od nejmenších dětí, tak výkonnostně a páry, tak mají motivaci neustále se zlepšovat.

Proč by děti měly dělat sportovní tanec?

Sportovní tanec je všestranná disciplína, kde se děti naučí správnému postavení a držení těla, hudebnímu citu, koordinaci celého těla a ladnému pohybu, správnému společenskému vystupování a dalšímu. Navíc tělo rovnoměrně zesílí a zlepší se fyzická kondice. Začlenění se do nového kolektivu, získání nových přátel a spousta zábavy je samozřejmostí.

Jak začít?

Pokud se Vaše dítě rozhodne dělat sportovní tanec ideální je začít taneční přípravkou formou kurzu, který probíhá 1x nebo 2x týdně. Následně je možné stát se členem tanečního klubu a účastnit se seminářů, individuálních lekcí s trenérem, kondiční přípravy a vlastních samostatných tréninků. V našem tanečním klubu se specializujeme na dětské a dospělácké taneční páry pod vedením našich profesionálních trenérů.

O NÁSSportovní taneční klub zaměřený na latinskoamerické a standardní tance. Kurzy pro dospělé, párové tancování, solo tancování, pořádání tanečních akcí pro širokou veřejnost.

ADMINISTRATIVNÍ ÚDAJE

Sídlo klubu TK ORION Hodonín:
ul. Jilemnického 2,
Hodonín 696 81

IČ: 04399544

KONTAKT

Předseda klubu
Rudolf Jelínek
Tel. +420 724 805 676
Email. info@tkrorion.cz

Místopředseda klubu
Ladislav Mrkva
Tel. + 421 915 757 508
Email. info@tkrorion.cz